• E-mail: info@rainwaterizmir.com
  • +90 232 241 22 46

Su arıtma sektöründeki teknolojik gelişmeleri takip ederek sizlere uzun soluklu hizmet vermek, kaliteli hizmet anlayışımızdan bir an bile taviz vermeden yolumuza devam etmek yegane amacımızdır!

Hakkımızda

2016 Yılında İzmir’de kurulan firmamız, 10 yılı aşkın süredir Su arıtma sistemleri üzerine uzmanlaşan RAINWATER markasının İzmir ve çevresinde Satış & Servis hizmetlerini yürütmektedir. İnsan sağlığını öncelik olarak alan firmamız en kaliteli ürünleri, uzman personeliyle, suyun arıtılmasının ihtiyaç olduğu her yerde taleplerinizi karşılamak üzere çalışmaktadır. Güvenilir, bilgi kirliliğinden uzak, teknolojiyi yakından takip ederek sizlere hizmet vermeye devam edecektir.

Misyonumuz

Çevremiz kirleniyor, sularımız da kirleniyor. Suyun arıtılması, içinde bulunduğumuz süreçte zorunluluk haline gelmiştir. Her gün kullandığımız sularımızın içine karışmış olan demir, civa, alüminyum, arsenik, mikrop, kum, yosun, deterjanlar, böcek ilaçları, mikroorganizmalar vb kirleticilerden arındırılması ancak insan sağlığı için gereken minerallerin (Kalsiyum, magnezyum, potasyum, sodyum vb) eksiltilmeden son kullanıcıya sunulması birinci önceliğimizdir. Suyun insan sağlığı için gerekliliğinin önemini bilen firmamız, teknik destek ekibimizle 7 gün 24 saat her ihtiyacınız olduğunda hizmetinizdedir.

Vizyonumuz

Su arıtma sektöründeki teknolojik gelişmeleri takip ederek sizlere uzun soluklu hizmet vermek, kaliteli hizmet anlayışımızdan bir an bile taviz vermeden yolumuza devam etmek yegane amacımızdır

Hakkımızda
Uzmanına Sor

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

why choose

Ar-Ge

Uzman ekibimizle her zaman gündemi takip ediyor, güncel trendleri ve kazançlı uygulamaları yatırımcımıza sunuyoruz. Araştırma ve geliştirmeye önem veriyoruz!

why choose

Kalite

Kaliteden asla ödün vermiyoruz. Projenin en başından en sonuna kadar kullanılan her malzemenin kaliteli ve uzun ömürlü olmasına önem veriyoruz.

why choose

Bütçe Dostu

Yatırımcılarımızın ülkemize ve topluma fayda sağladığını biliyoruz. Bu yüzden ekonomik refahın sağlanması adına en düşük maliyetlerde projelerinize destek oluyoruz.

504377
Olumlu Müşteri
70
Yıllık Tecrübe
1943
Başlangıç
14
Farklı Bölge

Hemen ücretsiz teklif alın! Sizi arayalım.